o paradis

Czy przedmioty mogą uczynić nas szczęśliwymi? Wiemy, że nie. Ale już to, co z nimi robimy może sprawić, że poczujemy się lepiej. Codzienne rytuały, chwile zatrzymania i momenty tylko dla siebie. Brzmi wspaniale, prawda?

Sama jednak nie zawsze pamiętam o swoich „rutynkach”. Często pędzę przez dzień i dopiero, gdy się ściemnia, zauważam, że on już prawie minął. Stąd pomysł na ładne przedmioty, których nie schowam w szufladzie czy szafie. Stojąc na zewnątrz będą nie tylko ozdobą wnętrza, ale i swoistym przypomnieniem, by na chwilę się zatrzymać, zrobić coś miłego dla siebie i po prostu odetchnąć. I właśnie tak narodziło się paradis - jako piękna przypominajka.


Nie chodzi o bycie doskonałą wellnessową boginią z długą listą wymagających rytuałów (których pominięcie powoduje wielkie wyrzuty sumienia). Chodzi raczej o proste przyjemności, cieszenie się chwilą, złapanie dystansu, dostrzeżenie czegoś miłego nawet tam, gdzie mogłoby się wydawać, że nic nie ma. Na spokojnie.

Chciałabym aby przedmioty paradis towarzyszyły Ci na codzień i przypominały o tych chwilach. Każdy z nich starannie projektuję i wykonuję sama albo przy pomocy rąk zaprzyjaźnionych rzemieślników. Wytwarzane są przy użyciu najlepszych i jednocześnie najprostszych naturalnych składników. Tak, aby były przyjazne zarówno Tobie, jak i środowisku.

Wszystko po to, byś po prostu poczuł/a się dobrze. Robiąc cokolwiek i gdziekolwiek. 

Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.

Ściskam,
Ewa


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl