zwroty

Staram się, aby opisy rzeczy, które możesz kupić na paradistmc.com były dokładne i możliwie wiernie oddawały rzeczywistość. Zdaję sobie jednak sprawę, że czasem słowa i zdjęcia to za mało. Jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz zwrócić zamówione produkty, to możesz to zrobić w ciągu 14 dni od momentu otrzymania paczki z zamówieniem. Wystarczy, że:

  1. Poinformujesz mnie o swojej decyzji. Możesz to zrobić w dowolnej formie. Dla ułatwienia przygotowałam formularz zwrotu (do pobrania: pdf) - uzupełnij go i wyślij na hello@paradistmc.com. Potwierdzę otrzymanie informacji.
  2. Odeślesz starannie zapakowany produkt na adres paradis tmc, ul. Elektoralna 28/33, 00-892 Warszawa lub nadaj paczkę do odbioru w paczkomacie InPost WAW167A, ul. Ogrodowa 32A, Warszawa (obok budynku nr 32a, za szlabanem).

Pamiętaj, że zwracane produkty powinny być w możliwie nienaruszonym stanie. Ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie ich wartości, jeśli były używane w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia ich cech czy charakteru. Najlepiej obchodź się z nimi tak, jakbyśmy byli w sklepie stacjonarnym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl